Registrácia
Menu
Úvod Doplnky Intímna starostlivosť Feromóny pre mužov Eye of Love Matchmaker Black Diamond LGBTQ Attract Him 30 ml

Feromóny pre mužov Eye of Love Matchmaker Black Diamond LGBTQ Attract Him 30 ml

feromónový parfum priťahujúci mužov

Kód:  230674

Parfum na zvýšenie sexuálnej príťažlivosti určený pre mužov, ktorí hľadajú nového partnera alebo chcú očariť toho súčasného. Feromóny obsiahnuté v parfume sú skvelé na zvýšenie príťažlivosti a sebavedomia. Vôňa je sladká, veľmi jemná a jedinečná. Obsah 30 ml. Podrobný popis

59,90 €
Skladom 2 ks
Doručíme zajtra po celej SR
  • 100% originálny tovar

  • 2 000+ produktov skladom

  • Doprava zadarmo od 39 €

  • Garancia
    spokojnosti

Feromóny pre mužov Eye of Love Matchmaker Black Diamond LGBTQ Attract Him 30 ml
Eye of Love

Feromóny pre mužov Eye of Love Matchmaker Black Diamond LGBTQ Attract Him 30 ml

feromónový parfum priťahujúci mužov

59,90 €
Skladom 2 ks
Doručíme zajtra po celej SR

Popis

Hľadáte nového partnera? Alebo chcete ešte viac zapôsobiť na svojho súčasného partnera? Pomôžte si parfumom Black Diamond LGBTQ Attract Him, vďaka ktorému budete pre každého muža neodolateľní. Ľudské feromóny sú chemické látky, ktoré vysielajú podvedomé pachové signály a môžu vyvolať veľmi silné sexuálne reakcie. Vaše telo prirodzene vylučuje feromóny každý deň.

Vôňa Matchmaker je špeciálne vyvinutá tak, aby dopĺňala a posilňovala prirodzenú silu feromónov, ktoré sú už v tele prítomné. Vďaka nej sa budete cítiť sexy a žiadúci v každej situácii.

Hoci samotné feromóny sú bez zápachu, tvorcovia parfumov Eye of Love pridali špeciálne vône, aby zvýšili ich účinok a výsledok. Parfum a feromón fungujú na dvoch úplne odlišných úrovniach. Feromón je bez zápachu a stimuluje chemickú reakciu, zatiaľ čo vôňa dopĺňa a zlepšuje konkrétnu náladu.

Ide o sladkú, jemnú a nevtieravú vôňu zloženú z týchto zložiek:

  • vrchné tóny: broskyňa, taliansky sladký citrón, bergamot
  • stredné tóny: jazmín, grapefruit, ľalia
  • základné tóny: ambra, santalové drevo, pižmo
Tento jedinečný parfum vám pomôže dosiahnuť vaše ciele, či už chcete prilákať nového partnera, oživiť vášeň v existujúcom vzťahu, alebo si jednoducho zvýšiť sebavedomie.

Dodáva sa v krásnom 30 ml flakóne v tvare diamantu.

Matchmakers

Rad parfumov Matchmakers vznikol v spolupráci s Patti Stanger, ktorá je známa najmä vďaka svojej úlohe dohadzovačky milionárov v populárnej reality šou Millionaire Matchmaker. Všetky vône obsahujú feromóny, ktoré zvyšujú sexuálnu príťažlivosť a zároveň vaše sebavedomie. Či už ste muž, ktorý chce zvýšiť záujem žien, žena, ktorá chce očariť mužov, muž, ktorý túži po väčšom záujme mužov, alebo žena, ktorá by chcela oslniť ženy a nájsť spriaznenú dušu, randenie vám pôjde ľahšie s parfumami Matchmakers. Všetky parfumy sú vegánske a cruelty free a majú dlhotrvajúci účinok.

Čierne flakóny sú určené pre mužov. Môžete si vybrať z 2 variantov, ktoré majú rovnakú vôňu, ale obsahujú rôzne feromóny podľa toho, koho chcete zaujať. Vyberte si Attract Her, ak chcete byť príťažlivejší pre ženy, alebo Attract Him, ak chcete osloviť mužov.

Červené flakóny sú určené pre ženy. Môžete si vybrať z 2 variantov, ktoré majú rovnakú vôňu, ale obsahujú rôzne feromóny podľa toho, koho chcete zaujať. Vyberte si Attract Him, ak chcete vzbudiť záujem mužov, alebo Attract Her, ak sú ženy vo vašom hľadáčiku a hľadáte si partnerku.

Parametre

Kód 230674
Značka Eye of Love
Obsah (ml) 30
Originálny názov Eye of Love Matchmaker Black Diamond LGBTQ Attract Him 30 ml
Hmotnosť (g) 208
EAN 818141014110
Joyx chat

Produkty poznáme ako vlastné topánky. Radi poradíme

Od pondelka do soboty 9:00–19:00 volajte +421 222 205 938 alebo napíšte na chat.

Otvoriť chat